24 Aralık 2012

YİNE HASTAYIM :(

Efeniiiiiiiim ....

Merhaba!

Umarım iyisinizdir. Ben mi?

Başlıktan da anlaşılacağı üzere yine hastayım. Hastayım teeeeeeeeeeeeeeeeeee Cuma öğleden beridir. Önce boğazımda bir yanma, sonra her tarafıma inen bir ağrı, gözlerimin yaşarması, bir terleme, bir üşüme, burun akıntısı... falan derken evden burnumu bile çıkarmadan yatmaktyım!

Her tarafıma inen ağrı deyince çok ciddi söylüyorum, tüm eklem yerlerim kırılıyor sanki :( Sanırsınız ki on kişi dövmüş beni ya da beş kat merdivenden yuvarlanmışım gibi...

Ihlamur + bal + tarçın + zencefil içiyorum, c vitamini alıyorum, soğuk algınlığı ilacı alıyorum, vitamin alıyorum, günde 28 saat dinleniyorum.... Ama sonuç??? Değişen birşey yok, hastalığım kafasına göre takılmakta devam ediyor... Ama ben kararlıyım! Cuma günü hem CSO'nun yeni yıl konserine gideceğim sonra da Yaşar'ın konserine. O zamana kadar göreceğiz bakalım hangimiz daha güçlü :)

Bu sebeple birkaç gündür hiiiiiçbir şey yapamıyorum. O sebeple bugün yine daha önce yaptığım ama paylaşmadığım başka bir kartla buradayım! Benzerleri internette çok var; katlamalı ağaçlı kart şeklinde. Eh! Bir tane de benden olsun o zaman :)

Resimleri takip lütfen...
Gördüğünüz üzere kartın yapımı gaaaaayet basit. Tüm numara çam ağacında. Onu da katlayarak hemen yapabiliyorsunuz. Tabi bu arada farklı alternatifleriniz de yok değil. Mesela çift taraflı bir kağıtla, yani iki yüzünde farklı desen veya renk olan bir kağıtla, bu ağacı yaparsanız çok daha güzel görünür. Öyle bir kağıt bulmanız mümkün değilse o zaman iki farklı desende/renkte kağıdı sırt sırta gelecek şekilde yapıştırıp kullanabilirsiniz... Ya da ağaçların boyutunu daha büyük boyda yaparsanız bence daha güzel görünür. Ben delgecim bu büyüklükte olduğu için, ve tamamen çizip kesmeye üşendiğim (!!!) için, ağaçlarım böyle küçük küçük oldular... Bence ortaya tek bir büyük katlamalı ağaç da pek güzel duru gibi... Artık denemesi size kalmış... Ben kartlarımı bitirdim, zarfladım, çoktan postaladım... Bu arada "zarfladım" deyince aklıma geldi. Elimde bunlara uygun boyda zarf olmayınca gidip dışarıdan alacağıma bari onları da ben yapayım dedim, böylece %100 el yapımı oldular!!! İyileşeyim, zarfı nasıl yaptığımı da göstereceğim...


İşte yılbaşı dahilinde bugüne kadar yaptığım/paylaştığım kartlar bunlar. Resimde toplam 9 kart var ama farkettiyseniz eğer bir tanesini her iki fotoğrafa da dahil etmişim nedense... (çift olsun, zengin görünsün.... neyse....). Umarım bunların içerisinden size ilham verecek fikirler çıkarabilmişsinizdir.

Neyse.... Benden hasta hasta bu kadar...

En kısa sürede iyileşmem ve görüşebilmek dileğiyle :)

Sevgiler ki!
4 yorum :

 1. canım benim çok geçmiş olsun. Bu hastalığın tek ilacı dinlenmek. Umarım hafta sonuna bomba gibi olursun. Kocaman öpüyorum canım. Görüşemezsek iyi seneler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim efenim.... Zaten dört fündür aralıksız dinlenmedeyim!!!

   Ben de sizi çok öpüyorum. 2013'de herşey gönlünüzce olsun...

   Sevgiler

   Sil
 2. çok geçmiş olsun.hastalık zor hele yanlız olunca.acil şifalar diliyorum.kartlar enfes olmuşlar.ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Svgili Alanay, çok teşekkür ederim... Hastalığın her türlüsü zor. Çeken biliyor!

   Çok çok sağlıklı olacağın huzurlu bir 2013 dileğiyle...

   Sevgiler.

   Sil